Kurumsal

Home / Kurumsal

Kurumsal

Bora Kalıp Elemanları sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyi, ileri teknoloji makine parkuru ile birleştirerek müşterilerine daha kalite ürün sunmayı benimsemiştir. Kurulduğu günden itibaren kalıp gazlı silindirleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Kurumsallaşmaya önem vermektedir.

Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli ürün, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası olmuştur. Kurumsal yapısıyla üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Bora Kalıp Elemanları, SML GAS markası ile bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz sektörümüzde öncü kuruluş olmak ve tercih edilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz en önemli yatırımın insan olduğu düşüncesiyle kaliteden ödün vermeyerek, günümüz teknolojisine uygun üretim yaparak, müşteri isteklerini de göz önüne alarak, yenilikçi bir yönetim anlayışı ile sektör ve ulusal alanda rakiplerimizin devamlı önünde olmaktır.

Comments are closed.