İnsan Kaynakları Politikası

Home / İnsan Kaynakları Politikası

İnsan Kaynakları Politikası

Bora Kalıp Elemanları insan kaynakları politikası, adil, şeffaf , personellerinin potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer yaratarak Bora Kalıp’ın geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkin bir liderlik sergileyen, şirket ruhunu yansıtan bir şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı amaçlamaktadır.

Bu hedef doğrultusunda en değerli insanlarla çalışabilmek cezbetmek, geliştirmek ve muhafaza etmek için 3 ana başlıkta küresel insan kaynakları trendlerine uygun, adil, şeffaf ve birbiriyle entegre olmuş uygulamalar benimser ve geliştirir. Bu sayede tercih edilen işveren markası olabilme ve en iyi iş yeri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeyi amaçlar.

Gaz yayları sektöründe genç ve dinamik bir firma olarak kurulan Bora Kalıp Elemanları şirketimize dinamizm katabilecek farklı fikirleri ile pozitif değer yaratabilecek yeteneklere her zaman önem vermektedir. Ekiplerimizin farklı alanlarda müşterilerimizi anlayıp uygun bir biçimde ihtiyaçlarına çözüm getirebilecek ve müşteri memnuniyeti anlayışını maksimum kılacak yapıda olması ana amaçlarımız arasındadır.

Kariyer politikamız olarak genç ve dinamik ekibimizin büyümesi konusunda yetenekli ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. Yeni projelerde yer almak, işe katkı sağlamanıza imkân sağlayan bir çalışma ortamında kariyer imkânına sahip olmak için sizde yerinizi alabilirsiniz. Bizim ekibimizde yer almak isterseniz İK departmanımıza ik [at] borakalip.com.tr adresine ön yazınız ile birlikte CV’nizi iletebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Departmanı
Saygılarımızla

Comments are closed.